Aby se zásuvky a vypínače nestaly překážkou

Je to tak, viďte? Ve vyklizené místnosti těsně před malováním se zastavte a rozhlédněte. Jeden vypínač je dokonce světle modrý. Zásuvky svítí zašlou bílou a jedna je dokonce celá kulatá. Ta snad pamatuje první republiku!

staré zásuvky

Změňte ráz místnosti.
Vy to při běžném životě v místnosti ani nevnímáte, ale přesto tam takovou změť máte. Je dost možné, že Vám tato neestetická rozmanitost tvarů a barev ani nedovoluje rozmístit nábytek po vymalování jinak. A přitom změna je život, jak se říká.

  • Vy po změně rozestavění nábytku netoužíte?
  • Nemáte snad nápady, jak vylepšit rozestavěním nábytku i prostornost místnosti?

Možná podvědomě schováváte tyto malé, a přitom tak důležité potvůrky za nábytek. Aby nebyly vidět. Ne, to musíte změnit. Pořízením kvalitních zásuvek a vypínačů určitě zamezíte tomu, abyste se jimi řídili při zpětném nastěhování nábytku po vymalování.
Nejlepším kritériem pro výběr Vašich zásuvek a vypínačů jsou jisté požadavky, které musí splňovat.

  • Nesmí být nápadné.
  • Musí se snadno udržovat v čistotě.
  • A měly by se hodit k jakémukoliv vymalování v místnosti.
  • Snadná instalace

osvětlení
A takové zásuvky a vypínače https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ Vaše požadavky musí splňovat, abyste si je pořídili!
Nejlepším řešením je pořídit si celou sadu v jedné designové řadě. Místnosti taková změna jen prospěje. A Vy si budete konečně moci zkombinovat nábytek podle svého nejlepšího uvážení. Už Vám nebude překážet kulatá a zašlá zásuvka, nebo skrytý světle modrý vypínač, který na vzhledu místnosti nepřidá! A když hned po vymalování místnosti jakoukoliv barvou nainstalujete kvalitní nové zásuvky a vypínače, budete sami udiveni tou nádherou. Určitě si řeknete, že jste výměnu měli udělat mnohem dřív! Ale nikdy není pozdě. Hlavně, že jste se konečně rozhodli změnit to. To je podstatné.

Share if you like!

Read more?