Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Aby se zásuvky a vypínače nestaly překážkou

Je to tak, viďte? Ve vyklizené místnosti těsně před malováním se zastavte a rozhlédněte. Jeden vypínač je dokonce světle modrý. Zásuvky svítí zašlou bílou a jedna je dokonce celá kulatá. Ta snad pamatuje první republiku!

staré zásuvky

Změňte ráz místnosti.
Vy to při běžném životě v místnosti ani nevnímáte, ale přesto tam takovou změť máte. Je dost možné, že Vám tato neestetická rozmanitost tvarů a barev ani nedovoluje rozmístit nábytek po vymalování jinak. A přitom změna je život, jak se říká.

  • Vy po změně rozestavění nábytku netoužíte?
  • Nemáte snad nápady, jak vylepšit rozestavěním nábytku i prostornost místnosti?

Možná podvědomě schováváte tyto malé, a přitom tak důležité potvůrky za nábytek. Aby nebyly vidět. Ne, to musíte změnit. Pořízením kvalitních zásuvek a vypínačů určitě zamezíte tomu, abyste se jimi řídili při zpětném nastěhování nábytku po vymalování.
Nejlepším kritériem pro výběr Vašich zásuvek a vypínačů jsou jisté požadavky, které musí splňovat.

  • Nesmí být nápadné.
  • Musí se snadno udržovat v čistotě.
  • A měly by se hodit k jakémukoliv vymalování v místnosti.
  • Snadná instalace

osvětlení
A takové zásuvky a vypínače https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ Vaše požadavky musí splňovat, abyste si je pořídili!
Nejlepším řešením je pořídit si celou sadu v jedné designové řadě. Místnosti taková změna jen prospěje. A Vy si budete konečně moci zkombinovat nábytek podle svého nejlepšího uvážení. Už Vám nebude překážet kulatá a zašlá zásuvka, nebo skrytý světle modrý vypínač, který na vzhledu místnosti nepřidá! A když hned po vymalování místnosti jakoukoliv barvou nainstalujete kvalitní nové zásuvky a vypínače, budete sami udiveni tou nádherou. Určitě si řeknete, že jste výměnu měli udělat mnohem dřív! Ale nikdy není pozdě. Hlavně, že jste se konečně rozhodli změnit to. To je podstatné.