Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Dejte pleti napít


Hitem posledního léta se stala hydratační mlha. Není ale vůbec důvod k tomu, abychom ji nemohli používat i v jiných ročních obdobích. Hydratační mlha je doslova požehnáním pro vaši pleť hlavně v horkých dnech. Je to speciální výrobek, který obsahuje velké množství minerálů a jiných látek, které jsou pro naši pokožku prospěšné. Například glycerin a kyselina hyaluronová.
·        Hydratační mlha má spoustu pozitivních vlastností.
·        Můžete ji na obličej nastříkat prakticky vždy a všude.
·        Vaše pleť si bude jen libovat, pokud ji budete pravidelně zavlažovat.
·        Kromě svého dobrého pocitu, budete mít příjemnou pleť na dotyk.
smyslný pohled

Make-up jí nevadí

Další výhodou tohoto výrobku je to, že nemusíte uvažovat o tom, jaký druh pleti máte a co se pro vás tedy hodí. Hydratační mlha je univerzální. Dalším z pozitiv, které ženy na tomto výrobku oceňují, je možnost nastříkat ho na obličej i přes make-up. S tím se hydratační mlha dokonale shodne a nijak ho neponičí.
–         Některé výrobky jsou naopak pro vaše nalíčení přínosem.
–         Dokáží make-up nebo pudr na obličeji zafixovat.
tělový sprej
Pokud se obáváte, že budete vypadat, jako byste právě opustila sprchu nebo prošla lijákem, jste na omylu.Aplikaci hydratační mlhy na vás nikdo nepozná. Prostě ji můžete nastříkat kdykoliv budete cítit, že je vaše kůže vypnutá anebo už se dokonce tvoří drobné šupinky.

Hydratace versus klimatizace

Dermatologové doporučují používají hydratační mlhu i před nanášením krému nebo séra. Dámy, které jsou citlivější na sluneční paprsky, by se bez tohoto parťáka neměly v horkých letních dnech vůbec vydávat do ulic. Hydratační mlhu nemusíte používat pouze v létě na plážích.
·        Oceňují ji i ti (už ji objevili i někteří muži), kteří pracují v kancelářích s klimatizací.
·        V zimních měsících pleť naopak vysušuje topení, a tak vaše pleť trpí žízní vlastně neustále.