Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Domácí masky na vlasy


Každá z nás chce mít krásné a zdravé vlasy. Je proto velice důležité, abychom se o své vlasy staraly s veškerou péčí a láskou. Pouze tak budou naše vlasy dobře růst a vypadat vždy vitálně. Zkuste si doma vyrobit domácí masky, se kterými budete pečovat o své vlasy a pokožku hlavy pouze přírodními prostředky, které jsou pro naše vlasy blahodárné.
food-fotografování
Přírodní domácí masky na vlasy
působí blahodárně na pokožku hlavy a rovněž na vlasové kořínky. Všechny domácí masky na vlasy dodávají vašim vlasům i vlasové pokožce potřebnou výživu.  Domácí vlasové masky na vlasy jsou navíc velmi levné, ale zároveň i velmi snadné. K výrobě přírodní domácí vlasové masky postačí pouze několik přísad, které najdeme doma v kuchyni.
foukání větru
Suroviny, které se používají na výrobu přírodních vlasových masek:
Panenský olivový olej, který naše vlasy hydratuje a zároveň působí jako přírodní kondicionér. Extra panenský olivový olej je obzvláště vynikající pro péči a pro výživu křehkých, suchých a poškozených vlasů. Současně vlasy omlazuje a dodává jim lesk.

Mléko, které dodává hrubým a drsným vlasům měkkost.
Citrón, jenž napomáhá našim vlasům tím, že uzavírá póry na pokožce hlavy. Tímto odstraňuje z našich vlasů a pokožky hlavy přebytečný maz.
Kokosový olej, který v péči o vlasy plní funkci vynikajícího kondicionéru. Kokosový olej napomáhá našim vlasům, aby byly měkčí a lesklejší.
Med, který má výborné hydratační vlastnosti. Med se právě velice často využívá pro výrobu domácích masek na vlasy. Je vynikajícím prostředkem zejména pro suché a unavené vlasy. Med má rovněž vynikající regenerační vlastnosti. Je schopen dodat našim vlasům i vlhkost, takže potom působí zářivěji a jsou nádherně lesklé.
Jablečný ocet je výborným prostředkem pro odstranění mazu z pokožky hlavy a zároveň napomáhá s odstraňováním lupů. Jablečný ocet je doporučován pro péči zejména dlouhých vlasů.