Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Hodinový manžel úřaduje i na chatě

Máte v úmyslu přestěhovat se natrvalo z městského bytu na chatu, která je celoročně obyvatelná? Takováto rozhodnutí již padla v mnoha domácnostech a není to rozhodně nic neobvyklého. Městský byt prodáte nebo pronajmete a v rekreační oblasti budete mít více klidu a pohody a méně stresových podnětů. Ke snížení stresu však může přispět i hodinový manžel z Pardubic. Co tím máme na mysli?

exteriér rekreační chaty

Namontuje svítidla – potřebujete v rámci změny bytového konceptu pro trvalý pobyt na chatě pozměnit i rozmístění zdrojů umělého světla? Není problém, tyto práce hodinoví manželé ovládají na výbornou. Stačí ukázat prstem a dohodnout se na vhodném termínu.

Nainstaluje žaluzie, garnýže, police, zrcadla a věšáky – pro mnohé z nás je velkým problémem vrtání do zdiva příklepovou vrtačkou. Je to proces poměrně fyzicky náročný a ne každý to zvládne. Dokonce i někteří muži si raději pozvou hodinového manžela například pro vrtání do betonového překladu nad oknem, kam je zapotřebí umístit záclonovou garnýž.

interiér chaty

Vymaluje místnosti – kdo si netroufá svépomocí vymalovat byt či chalupu, pro hodinového manžela je to jedna z běžných rutinních operací. Malování sice patří k jednodušším typům práce, ale vyžadují i určité znalosti a dovednosti, asi jako každá odborná profese. Jinými slovy, vymalovat můžete perfektně, nebo také hrozně.

Položí koberec – pokládání koberců je pro některé osoby doslova groteskou. Začíná to tím, že špatně změří určitý rozměr a koberec ustřihnou o půl metru kratší, anebo nemají dostatek trpělivosti, a namísto pokládky s přesností na milimetr koberec na koncích stěn raději zahnou, a tím to končí. Vypadá to samozřejmě příšerně. Profesionálové pokládají koberce jinak, v první řadě se snaží, aby nebyly nikde žádné spoje a zbytečné prořezy, a pak jej pomocí technického nože odřezávají přesně podle tvaru stěn. Nakonec vytvoří pět centimetrů vysoký sokl, který podlahu doslova uzavře v jeden celek. A vypadá to perfektně.