Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Igelitové obálky ochrání nejen před nečistotami a vlhkostí

Použití je velmi snadné, praktické a především jednoduché. Mnohdy bývá největším svízelem správně zabalit produkt v rámci přepravy, zejména jestliže se jedná i o netypický tvar nebo oblečení, jako například trička, košile apod.

schránka

Výhodou v rámci použití igelitové obálky je, že zabaleno máte snadno, a ještě ve zmenšeném objemu zásilky, než za použití krabice apod. Prioritou je, že lze igelitové obálky si vybírat z nabídky v rámci různých rozměrů i počtu kusů v balení.

Důvody pro lepší zasílání aneb proč zvolit moderní obal

Bezpochyby předností je, že v rámci použití tohoto moderního obalu máte jistotu, že vše bude v pořádku přepraveno tam, kam potřebujete. Jedná se o obalový materiál, který je odolný a velmi kvalitní. Odolnost a kvalita je zde i v rámci nejen vůči potenciální špíně či nečistotě, ale zejména eliminace rizika protržení, navlhnutí apod. Materiál, který je tak zcela odolný vůči jakýmkoliv nepříznivým podmínkám.

Zasílání nejen textilu bez jakéhokoliv problému

Tímto tak máte nejen textil rychle a jednoduše zabalený a nehrozí jakékoliv poškození. Další předností je i pevné a snadné uzavírání. Tím tak máte vše zabaleno během pouhé chvíle. Jakmile je produkt uzavřen, již nelze otevřít.

Příznivá je i nabídka sortimentu, kdy lze vybírat opravdu z mnoha velikostí. Avšak i tady na velikosti záleží. Vždy je třeba výběr velikosti přizpůsobit produktu, který odesíláte. Není dobré, aby obálka byla příliš úměrně veliká pro dané zabalené zboží či věc. Avšak ani příliš malý formát není vhodný.

poštovní schránky

Vlastnosti aneb ideální řešení v rámci nejen zasílání zboží

Jedná se o zcela recyklovatelný materiál. Obálku lze popisovat lihovým fixem. Opatření lepící páskou pro maximální kvalitní uzavření. Efektivní ochrana před prachem, vlhkem apod.

Velkou výhodou je i velmi přijatelná cena, neboť se jedná o velmi levný materiálový obal.