Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Informujte se o podmínkách flexibilní brigády u paní Jany Háteové

Najít tu pravou brigádu nemusí být vždycky úplně jednoduché. Už jen proto, že brigády jako přivýdělek hledají lidé, kteří se už na plný úvazek věnují nějaké činnosti. Ať už je to klasický pracovní poměr anebo studium vysoké školy anebo třeba výchova dětí. Takže je zřejmé, že tito lidé nemohou své brigádě věnovat sto procent svého času a nemohou ji vykonávat kdykoli v průběhu dne. Třeba pro studenty vysoké školy anebo pro maminky na rodičovské dovolené je tak naprosto nemožné, aby vyrazili někam pracovat v době, kdy poslouchají přednášku, anebo když hlídají své děti.
průhledné kuličky.jpg
Přitom maminky na mateřské anebo na rodičovské dovolené to mají zpravidla ještě těžší kvůli tomu, že malé děti vyžadují sto procent jejich pozornosti dvacet čtyři hodin denně. Přivydělat si tedy mohou pouze v době, kdy mají zajištěno hlídání anebo když jejich ratolesti spí anebo si klidně hrají, což jsou věci, které se nikdy dopředu nedají předvídat. Takže takoví lidé vždy usilovně pátrají po brigádě, kterou by mohli vykonávat z domova v době, kdy k tomu zrovna mají prostor, čas a chuť, což jsou velmi proměnlivé faktory. Ovšem i při tak náročných požadavcích je kupodivu možné najít ideální přivýdělek, který všechny tyto požadavky bude splňovat. Je jím například práce pro firmu Selvintech s.r.o. tato firma se zabývá výrobou vánočních ozdob a jiných drobných dekorací.
vánoční dekorace.jpg
Specifikem těchto dekorací je to, že byly vyrobeny zde, v České republice, a to ručně.
A taková poctivá ruční výroba je pochopitelně náročná na čas a také na pracovníky, kteří se jí mohou věnovat. Není proto divu, že firma Selvintech shání posily do svého zručného týmu. O tom, co taková práce obnáší, všem zájemcům ráda poví paní Jana Háteová, která má komunikaci s brigádníky na starosti. Ti se jistě dozvědí také to, že při této brigádě je naprosto nezbytná manuální zručnost a trpělivost, a také preciznost, protože všechny výrobky musí být dokonalé, aby udělaly radost těm, kteří si je koupí.