Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jak se naučit cizí jazyk online s Mondly?


Online aplikace nabízející výuku více jak třiceti světových jazyků. Tudíž si vybere z nabídky každý. Mondly představuje online učení se moderním a velmi technicky inovativním způsobem. Výuka s Mondly má mnoho předností oproti běžnému jazykovému kurzu. Jedná se o aplikaci představující budoucí normální systém výuky.
 focení u vody
Učení aneb online výuka s Mondly
 
Vše je hned od začátku postaveno na konverzaci, která je důležitá. Konverzace se odvíjí v rámci aplikace a je mezi dvěma lidmi, tímto je tak umocněno si zapamatovat potřebná slovíčka a následně je využít adekvátně při tvorbě vět i frází. Každý blok je o délce školní vyučovací hodiny, tj. 45 minut. Na konci lekce zahrnující základní konverzaci jste již schopni utvořit věty a vést jednoduchou komunikaci v dané řeči.
 
První lekce je zdarma. Poté se můžete rozhodnout, zda aplikace je pro vás přínosná. Tudíž si zakoupíte a stáhnete verzi premium. Výuka s Mondly je dostupná nejen pro počítačové zařízení, ale rovněž je možná i pro Android a iOS. Tato aplikace byla oceněna jako Apple language learning apps.
 otázky v bublinách
Výhody aneb unikátnost online s Mondly
 
Prioritou a co činí Mondly speciální je perfektní rozpoznání řeči. Mondly naslouchá vaší výslovnosti vět, vyslovování slovíček apod. Obdržíte vždy zpětnou vazbu. Pozitivní reakci obdržíte pouze při správné výslovnosti. Naučíte se nejen konverzovat, ale samozřejmě i správnou gramatiku, která zahrnuje i časování sloves. Stejně tak mnoho cvičení. Dokonce jste informováni i o svém zlepšení, úspěchu apod. Po určitém čase již Mondly rozpozná vaše silné a slabé stránky. Tímto se tak stane dokonalým průvodcem a zejména lektorem.
 
Stejně tak se naučíte mnoho přínosných frází. Důležité je, že se jedná o zcela individuální výuku. Nelze nic nijak obejít, jestliže nezvládnete danou lekci, nelze se posunout dále. Mondly na vás pečlivě stále dohlíží. Můžete si úspěchy porovnat s ostaními uživateli po celém světě a využít různé soutěže v jazykových dovednostech. Mondly dává pozor na vás, aby výslovnost byla správná. Možno je se i naučit konkrétní potřebné informace pro využití v praxi, jako například objednání jídla v restauraci, či domluvení si ubytování v hotelu, atd. Mondly je online výuka nové technologie.