Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Létání letadlem

Kočárek do letadla? Slyšeli jste někdy o tom? Já se musím přiznat, že jsem o tom nikdy neslyšela. Nikdy by mě nenapadlo že kočárek do letadla může. Ale i když si vlastně něco vybavím, tak vlastně malé děti taky cestuji letadlem. Takže je logické, že malé děti budou mít s sebou nějaký kočárek. Jenže jsem nevěděla že existuje nějaký speciální kočárek, který je přímo určený do letadla. Jenže je to pravda? Může vůbec kočárek do letadla? A když to tak vezmu, tak vlastně ano. Když můžou do letadla i zvířata a další věci, tak proč by nemohl kočárek. Navíc v dnešní době je už všechno možné, tak jistě i kočárek by mohl do letadla. A já si vlastně vybavuji, že když jsem jednou letěla do Londýna, tak do letadla nastupovala i jedna paní s malým dítětem. Dítě mohlo mít tak maximálně jeden rok. A je mi jasné že určitě sebou měla i kočárek. Malé dítě držela v náručí a pochybuji, že s ním šla celou dobu pěšky. Nebo že by jela autem? To nevadí, ale kočárek do letadla mít mohla.

Děti rády létají letadlem.

Navíc si myslím že je to i velmi praktické. Vždyť v letadle je tolik místa, tak proč ho nevyužít. Myslím, že kočárek je docela skladný. A když si vezmete nějaký praktický malý kočárek, který se lehce skládá a, tak není problém, aby se do letadla vešel. A taky jsem párkrát cestovala letadlem, ale nikdy by mě nenapadlo vzít s sebou dítě. Já jsem asi bojím letět letadlem, tak proč bych ještě stresovala mého syna.

Bojím se výšek a letadel taky.

I když on tedy si přeje letět letadlem. Ale jak to mám udělat? Mám ještě jedno malé dítě. A nyní mě napadlo, že by vlastně mohlo tak jet letadlem. Vezmu kočárek, který je hodně skladný, takže se taky vleze do letadla. A na tom není nic špatného. Akorát tedy nevím, jak bych to zrealizovala. Určitě bych musela za něj taky zaplatit nějakou finanční částku. Ale je to levné nebo drahé? Myslím, že na tom asi nezáleží, když to musím vzít s sebou. A jak jste na tom vy? Tak byste si sebou kočárek do letadla nebo ne? Myslím, že to záleží na každém. Nicméně, ale počítejte s tím, že si nějakou dobu počkáte, než vám kočárek vydají. Třeba ho budou kontrolovat na letišti. O tom se ale už nic nedozvíme.