Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Naší prioritou je vaše spokojenost!

Vejděte a ochutnejte naši skvělou kuchyni, kterou pro vás a pro vaše zaměstnance připravují naši báječní kuchaři, kteří své práci rozumějí, vaří s láskou a stále zkoušejí nové receptury a vyhledávají nové a nové zkušenosti, styly a způsoby vaření. Inovujeme a zdokonalujeme se a tím vám nabízíme stále nové chuťové zážitky.

obložený lákavý studený talíř

Věřte, že vaši pracovníci budou na výsost spokojení a není lepšího zaměstnance než s uspokojeným žaludkem, kde se rozlévá blaho po dobře stráveném obědě. Jen takový klidný a vyrovnaný zaměstnanec odvede pro vaši společnost více kvalitní práce, než hladový a neukojený pracovník. Máme s tím své zkušenosti a víme z praxe, že ti zaměstnavatelé, kteří na základě své nespokojenosti s kvalitou stravování firemního změnili stravovací firmu, vážně si polepšili.

Zaměstnanci se neshlukovali, přestali být nevrlí a nespokojení, a naopak si u oběda v kantýně příjemně odpočinuli a plni sil se s chutí vraceli na svá stanoviště. A to vám můžeme zaručit případě, že když si, jako prioritní firemní stravování v Praze zvolíte právě nás, spokojenost a vyrovnanost vašich zaměstnanců vás nemine!

zdravý oběd plný pochutin

V současnosti zajišťujeme centrální systém stravování v základních školách, DPS, provozujeme cateringový servis, kdy jsme zváni jako provozovatel výtečné kuchyně na oslavy narozenin, podnikové večírky anebo různé prezentace. Máme pod kontrolou také svou vlastní restauraci, kde nabízíme tradiční českou kuchyni, ale pro labužníky i kuchyni středomořskou.

Z tohoto lze usuzovat, že máme velké zkušenosti s přípravou a distribucí kvalitních jídel, a to jak hotových, tak i minutek. Jídla mohou být k převozu připravená tak, že budou jen zachlazená a hluboko zmrazená – to pro případ například večeří pro vaše zaměstnance.

Každý zákazník dostane tolik, co dokáže sníst!
Naše společnost je známá tím, že každému, co jeho jest. To znamená, že vašemu zaměstnanci naklademe na talíř, kolik je schopen v jídelně zkonzumovat. Nikoho neomezujeme. Máte chuť na deset knedlíků? Máte je mít! Naší prioritou je vaše spokojenost.