Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nejlepší ubytování na Dolní Moravě!

Nevíte, kde se ubytovat na svojí dovolené na Dolní Moravě? Sháníte útulně zařízené prostory, které Vás přivítají pomalu jako domov? Dolní Morava ubytováním překvapí. Ve skiareálu na Bukové hoře si můžete pronajmout moderně zařízený apartmán, za tu nejlepší cenu. Všechny apartmány nabízejí okouzlující pohled na okolní krajinu a nacházejí se na strategickém místě, blízko resortů a samotných vleků vedoucích nahoru. Zimní období ale není podmínkou, zavítat sem můžete i v létě, kdy můžete obohatit svoji dovolenou o turistický zážitek. Turistika či lyžování ale není všechno. Blízko se nacházejí léčivé termální prameny, Velké Losiny, kam si můžete zajet relaxovat a ulevit unaveným svalům.

Lyžování

Nedaleko se nachází i vodní elektrárna Dlouhé Stráně či zámek Velké Losiny, což jsou další skvělá místa plných zážitků, kam můžete zavítat.Apartmány se nacházejí v přívětivé vzdálenosti od samotného horského resortu Dolní Morava, který je ale kapacitně velmi omezen – toto ubytování je nejbližší a nejlepší.

Hory

Každé ubytování má samozřejmě vlastní toaletu a koupelnu, venkovní terasu a kompletně vybavenou kuchyň. Naleznete zde i dva apartmány 3+kk, který může pohodlně využít celá rodina s dětmi.

Celkově se jedná o velmi flexibilní ubytování nabízející maximální rozsah komfortu. Zároveň je moderně zařízené a potěší i oko architekta. Na internetu si můžete přečíst i recenze spokojených rodin, které se do těchto sídel rádi opakovaně vracejí. Díky příjemné ceně je ubytování vhodné i pro studentské výlety nebo rodiny, které chtějí udělat radost dětem, ale přitom mají omezený budget. Podtrženo sečteno, skvělé místo pro rodinnou dovolenou.

Pokud stále váháte, nebojte se blíže prozkoumat webové stránky apartmánů, které Vám nabízejí i možnost ověření volnosti ve Vámi vybraném termínu nebo rovnou udělat online rezervaci. Litovat zajisté nebudete!