Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nepodceňujte reklamu

Když se kouknete do svého šatníku, kolik triček s potiskem tam najdete? Určitě tam nějaké bude. Nápis, logo, reklama, jednobarevné tričko je nudné. Mnohdy ani nevíme, co nápis na tričku znamená, zvlášť my, co neumíme anglicky. Mít zajímavé, ale vizuálně jednoduché logo, je složitější, než se zdá a mnohdy na něm pracuje řada zkušených grafiků. Pokud se logo povede, tak máte vyhráno. Reklama na tričku je jeden ze způsobů, jak se dostat do podvědomí veřejnosti za nevelkých nákladů. Trička se vyrábějí v široké paletě barev, a tak není problém najít barvu, která bude ladit k vašemu logu. Pokud logo nemáte, tak vám s reklamním textilem https://promotextile.cz/cs/ pomůže.

tričko

Nemusí jít jen o potisk, nabídnou vám i výšivku, což nebývá v oblasti reklamy na tričku zase tak běžné. Reklamu si můžete nechat vytisknout nebo vyšít i na jiné druhy textilu, jako mikiny, košile, kšiltovky nebo osušky. Tyto věci jsou výborným dárkem vašim pracovníkům nebo obchodním partnerům. Máte hotel? Nechejte si na osušky a ručníky vyšít jméno hotelu, stejně tak na ubrusy či prostírání. Poskytujete svým pracovníkům erární oblečení? Oblečte je do triček s reklamním potiskem a budete je mít pod kontrolou. Ale nemusí jít jen o reklamní trička. Vyrobí vám tričko s potiskem již od jednoho kusu.

polokošile

Nebo máte skupinu přátel se společným koníčkem, třeba spolu chodíte hrát bowling? Není nic jednoduššího než si navrhnout nebo si nechat navrhnout, trička s vlastním potiskem. Rozjíždíte vlastní firmu a chcete se dostat do podvědomí rychle, efektivně a levně? Pořiďte si trička s potiskem a darujte je svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům. Jezdíte vystavovat na veletrhy? Vymyslete jednoduchou soutěž a dejte trička nebo kšiltovky jako výhru. Kdoví kdo vyhraje a kam až se tričko s vaší reklamou dostane. Nepodceňujte reklamu, jinak se o vás ti správní partneři nemusí dozvědět.