Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pořiďte si velkou, praktickou pohovku, která bude ladit do vašeho obyváku

Přes den dospělí v práci, děti ve škole, odpoledne nebo večer se všichni sejdou doma, bohužel v mnohých rodinách netráví čas spolu, děti zalezou do pokojíčku, manžel k televizi, manželka do kuchyně. Obývací pokoj slouží od nepaměti jako obývací místnost, tudíž prostor, kde by se měla rodina scházet a trávit svůj volný čas pěkně pohromadě. Pokud je navíc spojen s kuchyní či jídelnou, existuje větší šance na delší trávení času spolu.
ventilátor nad gaučem.jpg
Kupte pohodlnou pohovku pro celou rodinu

Při výběru pohovky nesázejte pouze na váš názor, vezměte celou vaši rodinu do obchodu s nábytkem a nechte každého člena rodiny si vybrat takovou, jakou by chtěl. Každý dá přednost té nejpohodlnější, ženy si navíc nové pohovky představují ve svém bytě, jestli by tam ladily, dcery koukají na barvy a aby nebyla stará, muži mají rádi pěkně velké gauče na válení se při sledování sportovních zápasů a synové nechtějí holčicí sedačky.
Nepořizujte gauče z bazaru

Po věcech z bazaru sáhneme občas všichni. Pokud se ale jedná o novou pohovku do největší místnosti domu, která má sloužit celé rodině a návštěvám, tak koukejte opravdu na vzhled pohovky, materiál, čalounění, pohodlnost a další aspekty vedoucí ke spokojenosti všech. Navíc každý den seženete v několika velkých obchodech s nábytkem pohovky za méně než polovinu ceny, původně dražší pohovka je tak k mání za příjemnou cenu.
Rohová sedačka dodá obyváku příjemnější vzhled

Rohové pohovky patří bezesporu mezi nejpopulárnější nábytek do bytu či domu. Skvěle zaplní roh vašeho obyváku a působí vzhledněji, než když si koupíte k jedné stěně klasický gauč. Rozkládací a rohová sedačka v jednom představuje naprosto nejlepší volbu pro váš obývák. Rodina sportovních fanoušků určitě uvítá, aby na nové pohovce byl dostatek místa pro každého i na ležení, možnost rozložit si gauč určitě využije rodinka při koukání na celovečerní premiéru skvělého hollywoodského trháku v televizi.
rozkládací a rohová sedačka.jpg
Rohová pohovka nepatří pouze do rohu

Ať už tedy primárně slouží do rohu místnosti, je to váš kus nábytku, umístěte si ji kamkoli, kde se bude vyjímat a hodit. Existují totiž místnosti, kde velkou sedačku nedáte do žádného ze čtyř rohů, v jednom se vyjímá obývací stěna, v druhém jsou blízko dveře, v třetím zase radiátor a do čtvrtého se nehodí. Skvěle poslouží uprostřed místnosti, kde bude k dispozici ke všemu podstatnému.