Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Postel podle mého gusta

Postel z masivního dřeva borovice je velice odolná ale zároveň šetrná k životnímu prostředí, protože se jedná o čistě přírodní strukturu dřeva a vyrábí se pouze z kvalitního dřevěného materiálu. Jakmile budete mít postel v místnosti, brzy si připomenete vůni lesa a přírody, která nás běžně obklopuje. Zkrátka postel podle vašeho gusta. Může mít i úložný prostor, kam se dají schovat všechny náhradní věci. Oblečení, povlečení, přikrývky ale také hračky a mnoho dalších praktických věcí.
snídaně v posteli.jpg
Postel je dlouhá 200 cm a široká 90 cm, což znamená, že poskytuje dostatek místa pro každého dospělého. Ovšem použít ji můžete nejenom do ložnic pro dospělé, ale také do studentských pokojů, teenagerských pokojíčků, a velice příjemně a pohodlně se na nich vyspí už i větší děti. V případě, že plánujete přestavbu dětského pokojíčku, v pokojíček studentský, pak s tímto produktem nikdy nešlápnete vedle. Postele jsou úžasně pohodlné. Masivní dřevo je velice odolné a proto se hodí i například do penzionů a hotelů. Rozhodně neškodí zdraví ani životnímu prostředí. Můžete jimi vybavit penziony, hotely ale i koleje na vysokých školách.
domácí zvířata v posteli.jpg

Z pravého dřeva

Nechejte si provonět váš dům dřevem. Postel z borovice se pyšní unikátní výrobou. Jedná se totiž o kvalitní masiv z borovicového dřeva. Nádherně voní, je pevné a příjemně teplé. Dřevo působí vznešeným dojmem a navíc se skvěle kombinuje i s moderními prvky .
Můžete si vybírat hned z několika provedení:
1. Borovice
2. Dub
3. Olše
4. Ořech

jezero irene.jpg
S postelí z masivního borovicového dřeva bude každý pokoj originální. Postel se dá velice variabilně využít a můžete ji kombinovat podle dekoru dřeva s vaším nábytkem. Dá i staršímu interiéru nový a půvabný šmrnc. Využijte pestré nabídky a pořiďte si luxusní postel, která bude odrazem vaší duše. Čeká na vás příjemný spánek a sladké probouzení. I děti si jistě užijí dostatek zábavy s touto novou postelí. Díky své pevnosti a vysoké odolnosti vydrží cokoliv a bude vám dobře sloužit po mnoho let.