Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Potištěné pásky – moderní lepení krabic

Když se řekne lepicí páska, tak si asi každý představí tradiční průhlednou či barevnou variantu, kterých je všude plno a nijak se od těch ostatních neliší. Přitom vše může být zcela jinak a dokážou vám to moderní potištěné pásky.
Jejich funkce je rovněž praktická jako tomu je u klasického provedení, ale mají bonus navíc. A sice potisk, který dává jasně na vědomí, že něco je jiné a lepší. Takto upravená páska totiž má kromě efektu lepicího také efekt reklamní a odliší vaše zboží, balíky a další polepený obsah od těch ostatních. Kromě toho to vypadá mnohem lépe a snadněji i adresát rozliší jednotlivé zboží od ostatních dodavatelů.

páska

Podklady podle vašich požadavků

Potisk pásek není žádné náhodné řešení, ale přímo na míru dle vašich požadavků. Můžete si tak nechat na lepicí pásky přenést loga firmy, nápisy, texty, označení a mnoho dalšího dle vašich potřeb a hlavně představ.
Jde také o efektivní reklamu, díky které se zviditelníte velice příjemným a nenásilným způsobem. Ani vámi zabalené krabice tak nebudou žádné nudné balíčky, ale zboží, které si každý hned všimne a lépe zapamatuje.
Barevné či průhledné, každá z nich může mít dokonalý design díky řešení formou různého potisku. Je jen na vás, jaký design bude nést ta vaše a k čemu všemu jí následně budete používat.

žlutá páska

Skvělá reklama a propagace firmy a také kvalitně zajištěné balíky či jiný obsah. Budete mít jistotu, že si vás nikdo s nikým nesplete a již na první pohled bude jasné, kdo je odesílatelem. Když je možnost odlišit se od ostatních, tak proč toho nevyužít?
Jedinečné řešení pro jednotlivce i firmy, kde to lepicí páskou denně žije a každá novinka je krokem ke zlepšení a úspěchu. Můžete tak mít dokonale odlišené zásilky či zabalené zboží a každý bude vědět, že je od vás bez nahlížení na samotnou adresu.
Jednoduché a přitom tak jedinečné řešení.