Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pouze fitness strava k hubnutí nestačí


Nejste spokojeni se svoji postavou? Nebojte se, určitě nejste na světě jediný. Nicméně jen stěžování ještě nikdy nikomu nepomohlo. Pokud tedy nevíte, jak si s pár kily navíc poradit, poradíme vám, jak snadno a rychle zhubnout – a co víc? Poradíme vám, jak zhubnutá kila opět znovu nepřiberete! Zkratka, známe recept na hubnutí bez joja efektu. No nezní to prostě pohádkově?

fitness strava

Zásadním věcí, která má vliv na vaši postavu, je strava. Pokud jíte špatně, pravděpodobně nikdy nezhubnete, První velkou chybou je nepravidelná strava. Vynecháváte snídani? Špatně! Obědváte ve spěchu? Opět špatně! Přejídáte se na noc? Znovu hrubá chyba! Jíst se zkrátka musí – a v ideálním případě alespoň pětkrát denně. Na jídlo si vyčleňte dostatek času a jezte kvalitní potraviny.

zdravá strava

Nejhorší věcí, co můžete udělat, je stravovat se narychlo stravovacích zařízeních. Nicméně pokud nemáte čas na pravidelné vaření a připravování jídla, nevěště hlavu. Fitness strava se dá koupit v mnoha kvalitních restauracích. V naprosté většině případů dokonce i s dovozem. Nemusíte si tak lámat hlavu ani s tím co budete vařit, ani s tím, zda je to zdravé a dietní.

Nicméně strava není to jediné, co potřebujete, pokud chcete dosáhnout štíhlé a zdravé postavy, budete muset zkrátka začít i se cvičením. Můžete začít běhat, chodit do posilovny nebo začít hrát nějaký kolektivní sport. Nicméně problém začíná, pokud vás pohyb nebaví a musíte se k němu nutit. V takovém případě vám změna životního stylu stejně nevydrží a za čas se vrátíte ke starému režimu. Zkrátka, sport pro vás musí být zábava. Pokud tedy nejste sportovec tělem i duší, choďte alespoň na pravidelné procházky s dětmi, vnoučaty, nebo například s nově koupeným psem. Variant je celá řada, jen se musíte správně vybrat. Výhodou je, pokud ke sportu přemluvíte i někoho z rodiny, nebo nejlepší kamarádku.