Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Poznejte dosud utajený svět pod vodou

Absolvujete-li kurzy potápění, můžete se již za pár měsíců vypravit na výlet do dosud nepoznaného světa pod vodní hladinou, který již po staletí fascinuje mnohé dobrodruhy a potápěče. Pod hladinou se totiž dějí věci. Čeká tam na vás tichý, tajuplný svět jedinečných rostlin a živočichů, který je tolik odlišný od toho, který je nám tak důvěrně známý.
potápěčské vybavení.jpg
Rybky hrají všemi barvami, světlo vytváří ve vodě fascinující zářivé obrazce, všude je tolik ladného pohybu a bujícího života a přesto ticho. A nejen ryby, ale i vy budete moci konečně okusit stav bez tíže, který si nikde jinde nevychutnáte. A díky přístroji na potápění budete maximálně svobodní, pod hladinou tak budete moci zůstat dlouhé minuty, aniž byste se vynořili. Můžete tak plavat, pozorovat, fotit, můžete si to vše naplno užít a skvěle si přitom odpočinout. To vše se vám nabízí, pokud absolvujete kurzy potápění s přístrojem.
říční potápění.jpg

Kvalitní kurz potápění je nezbytným základem

Přestože vám na začátku možná bude připadat, že těch informací, které do sebe musíte vstřebat, je až příliš mnoho, tak tomu tak ve skutečnosti není. Mějte na paměti, že se chystáte vstoupit do úplně jiného podvodního světa, kde panují jiná pravidla a zákony. Je tak nezbytné, abyste zvládli základy potápěčské fyziky, naučili se dobře pracovat a dýchat s přístrojem, naučili se dokonale používat svou výstroj, a ještě další nezbytné dovednosti, bez kterých se pod vodou neobejdete. Svět pod vodou je totiž nejen neobyčejně krásný, ale pro nepřipravené potápěče může být zároveň nebezpečný, kvalitní příprava je proto na místě.
rybí hejno.jpg
Tím spíše se vyplatí vsadit na kvalitní školu potápění, kde vás budou učit zkušení instruktoři, jež mají bohaté znalosti a zkušenosti z praxe. A také vy, pokud vás potápění zaujme, následně budete moci absolvovat i další, navazující a rozšiřující kurzy, které vás postupně změní z amatéra na profesionála.