Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Proč utrácet tolik peněz za Viagru

Také se řadíte k mužům, co se jim vytrácí erekce, a hledají řešení, jak situaci změnit k lepšímu? Pak jste jistě nepřeslechli informaci o existenci Viagry. Probíhá na ní masivní reklamní kampaň a stala se i díky tomu nejznámějším přípravkem pro zlepšení erekce. Účinnou látkou ve Viagře je Sildenafil, jde o synteticky vyrobenou sloučeninu, která je základem i dalších přípravků na erekci, známých jako tzv. generika Viagry. A Viagra cena? Ta je až extrémně vysoká.

tablety Viagry

Ve skutečnosti je ale komplexní problematika fungování pohlavních orgánů složitější a souvisí zejména s hormonálními změnami, ke kterým dochází v průběhu života pod vlivem různých faktorů. Jedním z těch zásadních je stres, a to zejména pracovní přetížení, nedostatek spánku a špatné mezilidské vztahy.

listy Ženšenu

Pokud jste dříve narození a řadíte se mezi pamětníky socialismu, možná jste zaznamenali jistý rozdíl v dopadu společenských událostí na psychiku dnešní doby a doby před třiceti, čtyřiceti lety, kdy neexistovalo tolik negativních vlivů, které jsou podepřeny moderními technologiemi. Jinými slovy, čím více tu máme technických vymožeností, tím více jsou i zneužitelné pro negativní účely, a proto se dnes musíme bránit stresu v mnohem větším rozsahu, než dříve.

Stává-li se stres záležitostí spíše chronickou, má to neblahý vliv na produkci testosteronu, a to zejména díky převaze stresových hormonů adrenalinu a kortizolu. A když ubývá testosteron, slábne i erekce. Jenže tento problém neřeší Sildenafil, ale adaptogenní bylinky, jako jsou Kotvičník zemní nebo Korejský ženšen či Maca peruánská.

Tyto rostliny adaptují tělo na působení stresu, sráží převahu stresových hormonů a podporují tvorbu testosteronu přirozeným způsobem, bez vedlejších účinků, tím pádem jde o velice bezpečné přípravky na přírodní bázi, které zná lidstvo již tisíce let. A samozřejmě nepochází z žádné laboratoře.