Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Rozjeďte své podnikání s nebankovní hypotékou bez registru

Možná máte velký sen o tom, že se postavíte na vlastní nohy a rozjedete své podnikání. Možná máte i hotový svůj velký business plán a všechno máte dokonale promyšlené. A jste přesvědčeni o tom, že to musí vyjít. Vlastně to jediné, co vám k úspěšnému startu vaší kariéry zatím chybí, jsou peníze.
šest dolarů.png

To může být poměrně velký problém, pokud nevíte, kde je vzít. A na rozjezd podnikatelských plánů mohou být i vaše úspory příliš malé, tím spíše, pokud si potřebujete pořídit základní nezbytné vybavení.
V takovém případě byste měli zamířit do banky a požádat zde o podnikatelský úvěr. Anebo v případě, že do banky z jakéhokoli důvodu zamířit nechcete, mohli byste to zkusit v nebankovní společnosti, kde vám jistě také rádi vyjdou vstříc .
Zamířit pro nebankovní podnikatelskou půjčku je tou ideální volbou zvláště pro ty, kteří už to s podnikáním někdy dříve zkoušeli a o úspěšný start se pokoušejí opakovaně, a tak si s sebou z minulosti možná nesou i nějaké malé hříšky, třeba v podobě záznamu v registru.
Nicméně pokud jde o nebankovní hypotéku bez registru, tak u té to není ani ten nejmenší problém. Tato hypotéka je určena právě všem těm, kteří mají nějaký drobný záznam v registru a potřebují si půjčit peníze.
plná sklenice mincí.jpg
Pokud mají nemovitost, kterou se za svou půjčku mohou zaručit, tak to není žádný problém. Vždyť většina záznamů v registru jsou ve skutečnosti jen banality!
Pozor byste si měli dát jen na to, kolik peněz si chcete půjčit, protože získat můžete maximálně částku, která odpovídá sedmdesáti procentům odhadní ceny nemovitosti. Jestliže vám však stačí skromná půjčka, můžete jako záruku využít třeba vaši zahradní chatku. Pokud však pomýšlíte na vysoké částky, třeba v řádu miliónů, tak se neobejdete bez hodnotné záruky, třeba v podobě rodinné vily či luxusního velkého bytu v hlavním městě. A poté již nebudete muset řešit vůbec nic.