Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Společný koníček vám zachrání vztah

Jsou to zpravidla ženy, které se snaží udržet ve vztahu život a s partnerem mít pořád mezi sebou jiskru, která vás spojí. Někdy však osud vztahu po několika letech nepřeje a tak nějak v něm zhasne všechna vášeň a potřeba projevovat si lásku a být každý den šťastní za to, že se máte.
V takovém případě ještě není úplně nutné házet flintu do žita, ale zamyslet se nad tím, jestli neexistuje způsob, který by vám zachránil váš vztah. A to víte, že existuje a jmenuje se společný koníček.
mexický tanec

Získejte zpátky čas

Většina partnerství ukončí jejich vztah na principu, že pro sebe neměli už dostatek času na to, aby se měli rádi nebo si stihli užít společnost toho druhého.
Jestli vám záleží na tom, oživit váš vztah a přivést ho opět do stavu, kdy jste se spolu smáli od rána do večera, najděte si koníček, do kterého se pustíte oba.
Váš partner rozhodně nebude namítat, zejména v případě, že vyberete takový, kterým se mu trefíte do gusta. Myslete především i na časové možnosti a pracovní vytíženost partnera. Pamatujte, že musíte zohlednit skutečnost, že každé hobby stojí nějakou energii a práci, která vás může unavit a vyčerpat natolik, že od něho brzy upustíte. A to přece nechcete.
1.   Tanec– to je aktivita, která nikdy neomrzí. Nechat se vést hudbou na velkém parketu a s vaším protějškem je něco, co vás rozhodně přivede zpátky na stejnou vlnu. Záleží však na tom, jestli má váš partner na tanec dispozice a celkovou chuť k tomu, protančit den v elegantním stylu.
2.   Sport– jestli toužíte po klasice a současně po sázce na jistotu, vyberte pro vás společně sportovní činnost, která se jednoduše neodmítá. Fantastickou volbou pro dva může být tenis, badminton, stolní tenis nebo jakékoliv jiné druhy sportu, které jsou spíše outdoorové. I taková vyjížďka na kole nebo bruslích, může být příjemnou aktivitou, která vás dva opět spojí.
jízda na bruslích
3.   Voda a její kouzlo– víte o tom, že společné zážitky ve vodě nebo u vody sbližují? Pokud ne, určitě si to ověřte díky tomu, že s vaším partnerem podniknete koníček, který bude pro vodu typický. Můžete chodit plavat do bazénu, užívat si chvíle ve vířivce a ve wellness nebo naopak vyzkoušet hobby, jakým je rybaření.