Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Tam, kde je nuda neznámé slovo

Na našich základních, a i některých středních školách stále dodržují jednu hezkou tradici. Každý školní rok se ukončuje společným výletem. Třída si něco naplánuje a pak to uskuteční. Dokonce se tento zvyk dostává i do předškolních zařízení. Větší děti si rozhodují většinou samy, ale za ty malé to musejí naplánovat jejich učitelé. A je to někdy oříšek. Děti se nesmějí nudit, protože pak se z nich stává nezvladatelná smečka.

skákací hrad

  • Jak tedy vše „ukočírovat“ ke všeobecné spokojenosti?
    • Vzít je tam, kde budou moci řádit a nikomu to nebude vadit.
    • Naopak, bude to místo jako stvořené pro dětské hry a zábavy.

Nedaleko od Prahy vyrostl velký zábavní park , ve kterém děti najdou snad všechny druhy atrakcí, které znají z dětských dnů a různých jiných slavností. Zábavu zažijí jak děti věku předškolního, tak i odrostlejší školáci.

Den plný zábavy

Odpoledne (nebo celý den) strávený v zábavním parku doporučují i odborníci na problematiku dětských kolektivů. Jestliže právě tu vaši třídu nějak nemůžete dát dohromady, pak tady je to správné místo.

  • Děti zapomenou na nesmyslné spory během školního roku, vytvoří týmy a začnou si navzájem fandit.
  • Probudíte v nich tedy nejen soutěživost, ale zlepšíte jejich společenské vztahy.

tým

K tomu vám pomohou desítky závodních a překážkových drah, obří skládačky, kuličkové dráhy a desítky dalších atrakcí. O bezpečnost svých svěřenců se rozhodně nemusíte obávat. Celý areál je bezpečně upraven. A o pedagogický dozor bude také postaráno. Aby si mohli učitelé při svém náročném povolání trochu odpočinout, budou mít připraveno malé občerstvení a pohodlné zázemí. Vstup zdarma je pochopitelně samozřejmostí. Třeba se nakonec stane to, že děti konečně odloží herní konzole, poznají krásu pohybu a začnou se věnovat nějakému sportu, jak jste se je snažili marně přesvědčit.