Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Tekuté sklo jako dokonalá ochrana displeje mobilu proti škrábancům

Stačí málo a stane se něco, co nikoho nepotěší. Stačí tak málo, jako třeba hodit do kapsy zároveň mobilní telefon a klíče od domu a máte displej telefonu nenávratně ozdoben nevzhlednými škrábanci. Ovšem můžete se třeba stavět na hlavu a svého mobilního miláčka hlídat jako oko v hlavě, a stejně ho neuhlídáte. Stačí pár sekund, hloupá náhoda a škaredý škrábanec na displeji je na světě.
žena a telefon
Nicméně existuje jeden velice praktický způsob, jak můžete svůj telefon před podobným nebezpečím ochránit, aniž byste jej museli na každém kroku hlídat. Stačí, když na displej svého přístroje nanesete tekuté sklo na mobil a už se s ním nikdy nic nestane. A v případě, že i záda vašeho telefonu jsou skleněná, můžete je klidně ošetřit podobným způsobem. Tekuté sklo na mobil můžete směle použít na všechny druhy mobilních telefonů a na všechny skleněné povrchy. Stačí pár kapek a váš telefon, anebo klidně také tablet či jiné zařízení budou dokonale chráněny.
muž s telefonem
A jak to celé funguje? Stačí displej očistit od nečistot a následně na něj nakapat několik kapek z lahvičky. Ty rozetřete a nechte chvíli působit. Následně nátěr rozleštěte do ztracena. A to je vše. Speciální vrstva je velice tvrdá a spolehlivě váš telefon ochrání před jakýmikoli škrábanci. Už se tedy nebudete muset bát nosit klíče, mince a telefon společně v jedné kapse. Ani v takovém případě už vašemu telefonu nic nehrozí. Avšak to ještě není vše. Zmíněná ochranná vrstva je navíc antibakteriální a chrání proti korozi. A samozřejmě je neviditelná, takže se v žádném případě nemusíte obávat toho, že váš přístroj jakkoli znehodnotí po funkční anebo estetické stránce, ba naopak. Zároveň je zde ještě jedna dobrá zpráva na závěr pro všechny – tekuté sklo na mobil si může pořídit naprosto každý za směšnou částku v řádu několika málo sto korun. To je nabídka, která se vyplatí!