Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Úniková hra je způsob, jak si užít dobrodružství

Jestliže jste až po krk uvázli v šedi všedních dnů a toužíte po tom, zkusit zase jednou něco nového a tím pádem i osvěžujícího, tak vyzkoušejte únikovou hru, která vás jistě zaujme. Jedná se o zábavu na způsob počítačových únikových her, při kterých se snažíte zmizet z nějakého prostoru. Ovšem abyste to dokázali, je nezbytné vyřešit nějaké hádanky, tajemné šifry a tak podobně. Nicméně pokud nepatříte k fanouškům počítačových her, tak se v žádném případě nemusíte ničeho obávat. Tato hra je mnohem, mnohem zajímavější a také zábavnější.
tři masky n karneval.jpg
A s počítačem vlastně nemá nic společného – tedy mimo stejný herní motiv, ovšem tím ten výčet končí. Naopak si můžete být jisti, že zažijete skvělé dobrodružství, u kterého se parádně pobavíte. A rozhodně u toho nebudete sami. Únikovou hru můžete hrát minimálně ve dvou a až v pěti, někdy i v šesti lidech. Neváhejte proto vyzvat své přátele či rodinu a zapojit je do hry. Je to ideální příležitost, jak lépe poznat sebe sama i ostatní. Zkrátka se poznáte více do hloubky, neboť abyste něco dokázali, musíte pracovat všichni společně a každý z vás ze sebe musí vydat to nejlepší, jen v takovém případě bude vše dobře fungovat. Ovšem v žádném případě se nemusíte obávat, že byste hru nezvládli. Nemusíte být zrovna matematičtí géniové k tomu, abyste dokázali rozluštit všechny hádanky. Je sice pravda, že úspěch a postup ve hře spočívá v řešení logických hádanek a šifer, nicméně společnými silami a s trochou selského rozumu jistě všechno dohromady zvládnete.
dílky domina.jpg
A navíc, na této hře je skvělé, že vaším cílem nemusí být nutně vyluštění všech úkolů. Důležité je, zda se přitom dobře pobavíte a užijete si společné napínavé dobrodružství a trochu toho tajemna. Uvidíte, že se vám hra bude v každém případě líbit, a to ať už navštívíte escape games Pardubice anebo kterékoli jiné město, kde je úniková hra k dispozici.