Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Všichni si musíme pomáhat to je přeci jasné

Všichni za jednoho, jeden za všechny

Už je tak nějak všem jasné že když se v nějaké zemi která je součástí Evropské unie a stane nějaký problém nebo například přijde válka, ostatní země které jsou také v Evropské unii automaticky a bez jakéhokoliv váhání přijdou na pomoc. I když většinou nepřijdou pomoci s nadšením stejně musí protože je to vládní nařízení pro všechny země EU. A vzhledem k tomu co se poslední dva roky v zemi a v zemích děje celé EU vytvořilo hned několik fondů, které jsou určeny pro pomoc ostatním zemím a jejich občanům. Například, fond který jistě všichni známe pod názvem Next generation EU neboli další generace EU, obsahuje cca 800 miliard eur a získali je především prodejem tzv. dluhopisů. Tento fond je určen především pro pomoc všem zdravotnickým systémům a také aby podpořili malé či velké podniky.

pomoc

A z těch 800 miliard eur již bylo vyplaceno cca 800 milionů eur a dostalo je cca šestnáct zemí v Evropské unii. Z již zmíněného fondu jsme my jakožto ČR získali už přibližně 3 miliardy korun, jenže naše ministryně financí očekává a doufá že dostaneme ještě mnohem více protože samotná Česká republika má v plánu z tohoto fondu získat cca 200 miliard korun jak už se samotná vláda rozhodla v Květnu roku 2021. My jakožto občané musíme doufat že tyto peníze budou využity dobře, protože přece jenom moc dobře víme jak se chová naše vláda.

pomoc

A bohužel jak už bylo řečeno výše v článku tyto peníze jsou vydávány na dluhopisy tudíž veškeré peníze které získáme se dostávají do dluhu který samotná Evropská unie bude chtít v blízké době jistě splatit. A jak jistě víte naše vláda se to pokusí udělat tak aby jsme daný dluh splatili především my jakožto občané ČR a udělají to formou daní nebo formou zvýšených cen. A už teď je naprosto jasné že s tím polovina občanů nebude souhlasit. Takže se musíme pokusit aby se tato věc nestala.

Musíme si pomáhat Hypoteka-bez-registruv tomto odkazu máte vše podrobně popsané a více rozepsané.