Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vyřešte to „po americku“

Když člověk potřebuje peníze, ovšem tyto nevlastní a ani netuší, na koho by se ještě mohl se svou žádostí či přímo zoufalou prosbou o pomoc obrátit, dříve či později narazí i na nabídku jménem .

uzavření smlouvy

O tom, zda na ni narazí dříve nebo později, rozhoduje především to, v nakolik složité situaci právě je, nakolik (ne)rezignoval a nakolik se nejprve marně pokoušel získat nějakou půjčku tím nejtradičnějším způsobem, tedy obrácením se na banku. Což vše dotyčného může zdržet, a to nejednou i zcela zbytečně.

1) Protože rezignace nebývá nejednou tím nejlepším řešením. Jistě, člověk díky ní nedělá dluhy, jenže současně strádá a strádá. Dokud jednoho dne nezjistí, že to tak dál už vážně nejde a že si stejně bude muset jít půjčit.

2) Pokusy o bankovní půjčku jsou pak rovněž nejednou učiněnou ztrátou času. Protože banky jsou opatrné až přespříliš a skoro by se dalo říci, že půjčují peníze jenom těm, kdo mají peněz dost. Zní to paradoxně, ale je to tak. A protože náš hrdina penězi právě neoplývá, je nasnadě, že jej sice do nejedné banky pustí, ovšem po dlouhém a složitém papírování se s ním nakonec stejně rozejdou, aniž by mu vyhověli.

3) A právě pak vesměs přichází na řadu pokus o získání půjček od nebankovních finančních institucí. Jež si v minulosti nevydobyly právě nejlepší pověst, a tato přežívá, jakkoliv už dávno nejsou tím zlem, jímž kdysi v některých případech byly.
mince u rostlinky

A tady takový peníze potřebující člověk konečně uspěje. Právě s produktem jménem nebankovní americká hypotéka.

Ani nemůže neuspět; pokud tedy není úplně na dlažbě a dosud oplývá alespoň nějakou nemovitostí. Jíž by se za půjčené peníze zaručil.

Protože kromě ručení nemovitostí tu není a nikdy nebude žádný zádrhel, jenž by mohl celý proces půjčky zhatit.

Nikdo tu totiž nezkoumá žadatelovu solventnost, nikoho nezajímá výše jeho příjmů ani věk, nikdo nepátrá po zápisech v registrech dlužníků. Vše se naopak vyřizuje téměř bez papírování, on-line a maximálně rychle, do 24 hodin od podpisu smlouvy, a oč je vyřizování kratší, o to může být splácení delší; klidně může trvat až třicet let, což významně snižuje splátky, jež je nutno pravidelně hradit. Samozřejmě pokud se člověk nerozhodne využít možnosti a vše splatit bez sankcí i předčasně.

Člověk tu tedy dostane snadno až sedmdesát procent odhadní ceny zastavované nemovitosti, již dotyčná nebankovní instituce stanoví sama na základě zaslané fotografie, s úrokem klidně už od pouhých čtyř procent pro klienty bez záznamu v registru dlužníků. A takto půjčené peníze lze následně použít na cokoliv.